Flip book element

COL-LION COLLAGEN

900.00

Col-lion vücudun kolajen ihtiyacını gidermek için geliştirilmiş bir takviye edici gıdadır. 30 Flakon halinde sunulur, bağ dokularda kıkırdak yapımına katkıda bulunarak, eklem sağlığımızı korur.
Kemikler de kolajenin bulunduğu vücut yapılarından biridir. Kemik içerisinde bulunan kolajenler, kemiklerin güçlenmesini sağlarken aynı zamanda sert ve şekilli bir şekilde kalmasını da sağlar.
Yaşın ilerlemesine bağlı olarak insan vücudunda kolajen üretiminde yavaşlama meydana gelir. Azalan kolajen üretim miktarı vücut genelinde ve kemiklerde defarmasyonlar (kemiklerde kırılma ve ciltte çatlama) oluşturur.
Doktor tavsiyesi ile kullanabilirsiniz.

2000TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE %5 İNDİRİM FIRSATI

Stok kodu: SKU: NL02203 Kategoriler:
Devamını oku

MOVEART

800.00

MoveArt Gıda Takviye Ne İşe Yarar?
MoveArt 60 tablet, 9 etken madde ile güçlendirilmiş formülü ile pek çok fayda taşır. Ürünün temel amacı, eklem sağlığını desteklerken konforlu harekete olanak sağlamaktır. MoveArt tablet, içeriğindeki kıkırdak yenilenmesini sağlayan maddeler ile yıpranan kıkırdak dokusunu onarmaya yardımcıdır. Bu sayede eklemlerde meydana gelen ağrı ve kireçlenme gibi semptomların azaltılmasına destek verir. İçerisindeki kolajen ve hyaluronik asit ile azalan eklem sıvısının yerine konmasına katkı sağlar. Kullanıcılar kendilerini daha enerjik ve dinç hissederler.

2000TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE %5 İNDİRİM FIRSATI

Stok kodu: SKU: NL02201-1 Kategoriler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.